O3 Digipack

 

Bez Ludzi (feat. A.J.K.S., P.O.)

Zapraszam was do świata bez ludzi..

 

Monoszulki

Dni są coraz dłuższe i cieplejsze. Może warto już dziś pomyśleć o tym w czym będziemy prezentować się w nadchodzącym sezonie.

Tu z inicjatywą wychodzi do Państwa Monometria. Kolekcja wiosna/lato 2012 została zaprojektowana by dawać radość. W tym sezonie najmodniejsze kolory to czerń, czerwień oraz klasyczna biel. Ozdobny logotyp stanowi nie lada gratkę dla wielbicieli podziemnego rapu.

Do konkretów - do końca marca można zgłosić chęć posiadania tej gustownej dzianiny. Koszt takiej imprezy to 25 złotych. Zgłoszenia na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dziękuję za uwagę i przepraszam za przerwę w lekcji.

 

 

Wywiad

Wywiad dla Kanału S:

 

Nieuleczalni

Wielkie podziękowania dla Bartka z grupy filmowej Empire Art, który zajął się realizacją teledysklu. Wyrazy ogromnej wdzięczności kieruję również do osób, które bardzo pomogły przy jego powstawaniu - Dziękuję lubartowskiej grupie fireshow Antares - Darkowi, Emilce, Kamilowi, Kubie, Kowalowi, Magnezowi i Olciakowi, a także Jagodzie, Kukiemu i P.O.. Dziękuję również wszystkim, którzy razem ze mną czekali na ten teledysk. Miłego odbioru.

 

LINKI