Czwarty wymiar

"Zamknij oczy. Ogarnia cię całkowita ciemność. Przez kilka sekund nic się nie dzieje. Senność ogarnia powoli twoje ciało. Dopiero po kilku kolejnych czujesz lekki powiew wiatru na twarzy. Otwierasz oczy."
Przedstawiam pierwszy klip promujący płytę "O3" - Czwarty wymiar. Za realizację klipu odpowiedzialny jest Bartosz Gorzel ( NNF - Nakręcony na film). Wielkie dzieki wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do jego powstania, a w szczególności są to: Aleksandra Supryn, Katarzyna Szczygieł, Anna Bronisz, Małgorzata Gorzel, Dagny Jakóbiec, Monika Ligęza, Jakub Wróblewski i Paweł Ozon.
Wyrazy wdzięczności kieruję również do ekipy GiTbeat za udostępnienie malowniczych wnętrz.
Przyjemnego seansu :)

 

Hip Hop Lublin Fest 2013

Już tylko do jutra (10.03.2013r.) głosować można na zwycięzcę Hip Hop Lublin Fest 2013. Zwycięzca będzie miał możliwość nagrania materiału w profesjonalnych warunkach, w studiu nagraniowym Radia Lublin.

Wszystko co należy zrobić aby oddać swój głos to przejść pod TEN LINK oraz wypełnić krótki formularz. Z góry wielkie dzięki za wszystkie oddane głosy!

A tak wyglądał występ finałowy:

Coś się popieprzyło z dźwiękiem akurat na naszym nagraniu, ale idzie wytrzymać :)

 

U nas są takie weekendy 2

 

W zasadzie nic tu się za bardzo nie zmieniło.

Wielkie dzięki dla wszystkich głosujących na nagrodę internautów MaxFloJam, udało nam się zdobyć to wyróżnienie. Poniżej wideorelacja z części konkursowej.

 

Nagroda internautów MaxFloJam

Po przebrnięciu przez selekcję MaxFlo oraz etap głosowania internetowego, przyszedł czas na finałową walkę. Obok głównej nagrody jury oraz nagrody publiczności, jednym z wyróżnień przyznawanych podczas sobotniego przeglądu jest nagroda internautów. Głosowanie ruszyło wczoraj na oficjalnym fanpage'u wytwórni MaxFlo na Facebooku. Aby oddać swój głos należy przejść do ankiety konkursowej pod link : Głosowanie MaxFlo, zaznaczyć "OzzY" a następnie zagłosować poprzez wciśnięcie przycisku "Vote". Głosowanie internautów trwa do rozpoczęcia sobotniego koncertu finałowego, czyli do godziny 19.

Wyrazy ogromnej wdzięczności kieruję jeszcze raz do wszystkich, którzy pomogli w poprzednim etapie konkursu.  Jednocześnie proszę o pomoc w ostatnim, finałowym etapie. Wierzę, że skoro udało nam się raz, bez problemu możemy to zrobić raz jeszcze !

Przy okazji serdecznie zapraszam na sobotni koncert do zabrzańskiego klubu CK Wiatrak !

 

LINKI